Conto - obchodní vzhled Conto - přihlášení obsluhy Conto - vyhledávání v seznamu položek Conto - tržby Conto - náhled položek skupiny při prodeji Conto - průvodce platbou Conto - mapa stolů Conto - mapa stolů Conto - mapa stolů Conto - mapa stolů Conto - mapa stolů Conto - mapa stolů Conto - účtování na zákaznické účty Conto - účtování na pokoje Conto - seznam rozmarkovaných stolů Conto - účtování na stoly Conto - základní vzhled restaurace Conto - náhled položek skupiny při prodeji Conto - info o konkrétní položce zboží Conto - inventura skladu Conto - tržby - manažerské funkce Rezervace v Konfigurátoru Rezervace stolů v Konfigurátoru Rezervace stolů na pokladně Rezervace stolů na pokladně Rezervace stolů na pokladně Rezervace Rezervace pokojů na pokladně Rezervace pokojů na pokladně


Základní pokladní systém pro bar a restaurace s možností dalšího rozšíření. Pokladní systém pro EET / e-tržby. Pokladní systém pro obchody, cukrárny a služby připravený na EET / e-tržby. Pokaldní systém pro obchody s přípravou pro EET / e-tržby.


Pokladna na tabletu s mobilní tiskárnou pro malé obchody, kavárny a provozovny služeb. Pokladní systém na tabletu s mobilní tiskárnou do malé kavárny, či baru. Pokladna na tabletu s BlueTooth tiskárnou a pokladní zásuvkou na peníze. Pokladna na tabletu s velmi kvalitní tiskárnou a zásuvkou na peníze.


Odolný přenosný terminál VariPad. Pokladní terminál VariPOS. Pokladní terminál VariPOS pro obchod, nebo fast-food. Pokladní terminál VariPOS pro velké restaurace. Pokladní terminál VariPOS se stojanem pro VariPad. Pokladní terminál VariPOS. Pokladní terminál VariPOS se zákaznickým displejem. Pokladní terminál VariPOS. Pokladní terminál VariPOS. Pokladní terminál VariPOS. Pokladní terminál VariPOS. Pokladní terminál VariPOS se zákaznickým displejem. Pokladní terminál VariPOS se zákaznickým displejem. Pokladní terminál VariPOS se zákaznickým displejem. Pokladní terminál VariPOS pro obchod, nebo fast-food. Pokladní terminál VariPOS. Možnosti připojení. Pokladní terminál VariPOS. Základní set pro restaurace, obchody, či fastfood. VariPPC závěsná pokladna VariPPC závěsná pokladna


LYNX obchod LYNX obchod LYNX restaurace LYNX restaurace LYNX restaurace LYNX z boku LYNX konektory PC Tiskárna Epson

POKLADNY VÁHY SYSTÉMY.cz

 

Proč pokladnu, váhu, nebo pokladní systém od nás?

• máme více než 20 let praxe v oboru pokladen

• poradenství zdarma

• prodej za výhodné ceny

• odborná instalace

• rychlá podpora

• kvalitní servis

Zabýváme se prodejem registračních pokladen, pokladních systémů, dotykových pokladen, obchodních a gastro vah. Nabízíme také nespočet příslušenství k těmto produktům.


Provádíme instalace, školení a servis pokladen.

Nejsme pouhým internetovým obchodem, ale zajišťujeme i servis, instalace a školení obsluh námi nabízených produktů.

 

Více než 20let v oboru registračních pokladen!

Již více než 20 let se zabýváme oborem registračních pokladen a pokladních systémů. Díky těmto zkušenostem jsme schopni zákazníkům poskytnout skutečně odbornou podporu, jak při výběru pokladny pro daný provoz, tak i při jejím užívání.


Potřebujete poradit při výběru pokladny pokladny, váhy, nebo pokladního systému?Pakliže si nevíte rady s výběrem pokladny, váhy či pokladního systému z naší nabídky, rádi Vám poradíme! Můžete také využít služby Poptávka pokladny či Poptávka váhy, kde jednoduchým způsobem vyplníte několik základních údajů a my Vám již pokladnu či váhu doporučíme přímo na míru Vašich požadavků.

 

Chcete si vyzkoušet pokladnu, nebo pokladní systém?Nestačí Vám popis ani obrázky u produktů? Chcete si vyzkoušet pokladnu, nebo pokladní systém v reálu? Zavolejte nám a dohodněte si termín bezplatné prezentace u nás na provozovně.

 

Samozřejmostí je snaha našim zákazníkům poskytovat nejen servisní služby registračních pokladen a pokladních systémů, ale i bezplatnou telefonickou podporu v případě drobných nejasností při obsluze.

Pokladny

Pokladny pro elektronickou evidenci tržeb EET (e-tržby).V naší nabídce naleznete, jak levné pokladny, tak i dražší modely s nespočtem funkcí, které uspokojí každého obchodníka. I ty nejlevnější registrační pokladny dnes nabízejí uživateli mnoho užitečných výstupů, podle kterých získá přehled o prodaném množství jednotlivých produktů, činnosti pokladníků, či přehledné rozpočítání sazeb DPH u plátců daně. Nabízíme kompletní sortiment, tzn. jak pokladny do obchodu, stánku, či bistra, tak pokladny do restaurace, penzionu, kempu, nebo hotelu. U všech námi nabízených registračních pokladen dovozci garantují možnost úpravy dle Chorvatského modelu zákona o elektronické evidenci tržeb (EET/e-tržby), který je nyní připravován i pro Českou republiku.


Váhy

Obchodní a gastro váhy.K dispozici máme velmi široký sortiment. Nabízíme váhy do obchodu, kuchyně, skladů, laboratoří atd. Váhy s tiskem účtenek či etiket a funkcemi registrační pokladny. Dále váhy počítací, zlatnické, poštovní, jateční a lékařské. Více informací naleznete vždy u dané katergorie produktů.

 

 

Pokladní systémy

Pokladní systémy pro elektronickou evidenci tržeb EET/e-tržby.Nabízíme pokladní systémy pro obchody i restaurace. Tzn.připojení pokladen s periferními zařízeními typu externí tiskárny, displeje, pokladní zásuvky a snímače čárových kódů. Připojení pokladen a vah do sítí pro vzdálenou správu pomocí počítače a využití skladových softwarů pro přehled o prodejích zboží.

 

M2JjMTI0Zj